محل تبلیغات شما
 هایی گایز. قبلا راجع به این گفته بودم که قیافه و حالت ارن تو این چیپتر خیلی فرق داشته و الان عکس و شرحشو آوردم.
خب،اول یه توضیحی راجع به ولوم و چیپتر توی مجله شاید یه سریا یادشون نباشه.
چیپتر:به هر قسمت از مانگا میگن. درمورد مانگای اتک آن تایتانف ماهی یه چیپتر توی مجله ی بساتسو شونن منتشر میشه.
کجله های مانگایی: مجله های مانگایی مثل بساتسو شونن و شونن جامپ، ماهیانه یا هفتگی منتشر میشن و توی هر جلدشون یه سری مانگا دارن. مثلا مجله ی ماه اوریل بساتسو شونن شامل:چیپتر 128 اتک آن تایتان،200 فری تیل،58 شیطان نیمه وقت و.(مثال بود ها!!)

ولوم:ولوم هافکتاب های مخصوص یه مانگا هستن. مثلا در مورد اتک،هر چهار جلد یک بار(در حقیقت هر چهار ماه یک بار) یه کتاب منتشر میشه که شامل چهار جلد اتکه و فقط و فقط مخصوص اتکه.ولوم ها می تونن 4 تایی،8 تایی،10 تایی یا هر تعداد دیگه ای باشن.

خب،یه چیزی هم راجع به اینجا. اینجا ارن از میکاسا پرسید:میکاسافمن واسه تو چی م؟(چه نقشی تو زندگی ت دارم؟)
و میکاسا بعد از کلی من من جواب داد: تو فقط خونواده ای :/
خب،سمت چپی مال مجله ست(اونی که ما خوندیم) و سمت راستی واسه ولوم. نگاه کنین توی سمت چپیف انگار ارن داره خیلی معمولی سوال می کنه و جواب هم صرفا کنجکاوی ش رو برطرف می کنه.
اما توی تصویر سمت راست،چشمای ارن دارن داد می زنن بگو میکاسا! بگو برات مهمم! ومیکاسا هم کهنمی خوام بهش فحش بدم بچه م هول شده بود ولی
با اجازه تون من صحنه رو ترک می کنم و شما رو با میکاسا ی جاست فمیلی و ارن لال و ایسایامای نکبت و اون خرمگس معرکه تنها می زارم.
تا دیداری دیگر بدرود.
عاشقتونم
جانه!!

سلام دوستان تادایما ( البته تقریبا )

نویسنده میخواهیم...

اتک ان تایتان فصل3 قسمت16

چیپتر ,ارن ,یه ,مجله ,ولوم ,توی ,بساتسو شونن ,راجع به ,مجله ی ,و میکاسا ,توی مجله

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جایی برای بارش... بینش مرجع مقالات ISI ایران | مقالات ترجمه شده 2019 میلادی کلینیک مشاوره و آموزش کودکان ؛ کودکان را یار باشیم نه بار..! curlighcompdar ermilopea زندگی بهتر ღ..::We Can Fly By SS501::..ღ صفحه ای برای قلبم کالای 5 ستاره