محل تبلیغات شما
هاییییییییییی گایییزززززززززز
گفه بودم می خوام یه فن فیکشن بنویسم یادتونه؟؟ خب اسمش "چیتی چیتی بنگ بنگ" ئه ونمی دونم چند پارته چون از پیش تعیین شده نیست. یعنی همینجوری الان دارم میگم و می نویسم!!گفتم قبلش یه سری توضیحات بدم: یک،هر کارکتری که خوب یا بد میشه،می میره یا زنده میشهفهیت یا لاو می خوره همشون داستان هستن و واقعا بر اساس انیمه نیست پس خونسردی خودتونو حفظ کنین!
و اینکه هیچ کدوم از شیپای رمان شیپ های واقعی یا شیپ های مورد علاقه ی من نیستن و صرفا با توجه به شرایط داستان انتخاب شدن پس نشورینم پلیز ^__^
اگر کسی عکس(با لیلی استوری و اینا)،فکت،یا هرچی برای داستان درست کرد،توی نظرات بهم بگه تا ازش بگیرم و به اسمش بزارم.
و اینکه داستان اصلی توی چند سال آینده اتفاق می فته و یه سری اسمایی که برتون آشنا نیستن تکنولوژی های اونجا هستن.
داستان توی کشور آلمان اتفاق می فته و به فرانسه و ایتالیا هم کشیده میشه.
و راستی یه مشکلی هست که اگر کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم. میهن بلاگ "جان" واسه من یه محدودیت هایی گذاشته که حجم پستام(چه عکس چه نوشته) نمی تونه زیاد باشه.پس دوتا راه هست: اول اینکه پارتا کوتاه و تعدادشون زیاد باشه و دوم اینکه مثل بقیه ی پستا 1و2و3 کنم.کدوم بهتره؟؟
 و هر چند وقت یه بار پارت بدم؟؟
نظراتتون می تونه خیلی کمکم کنه.
راستی یه چن تا کارکتر می خوایم کسی مایله بیو بده.
عاشقتونم.
جانه!!
.
.
.
Sevin#

سلام دوستان تادایما ( البته تقریبا )

نویسنده میخواهیم...

اتک ان تایتان فصل3 قسمت16

یه ,داستان ,بنگ ,چیتی ,اینکه ,کسی ,می فته ,بنگ بنگ ,چیتی بنگ ,چیتی چیتی ,فته و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زنده باد پیشوا کودکانه minorthlesssim هواداران مهدی دس راز دل من پک ای استثنایی و فوق العاده برای پول در آوردن از اینترنت حفظ حجاب سنجش پی سی Steven's notes contfurtito