محل تبلیغات شما
اوهایو میناسان اول یه توضیح کوچیک در مورد فن فیک بدهم.
هرچند قبلا درموردش گفتیم!
این فن فیکا هیچ ربطی به داستان اصلی مانگا و انیمه ندارن و زمانشون هم مال الانه(بعضیاشون)و اینکه همش نوشته ذهن نویسندست (نویسنده وب)و ایسایاما حتی نمیدونه این وجود د اره@__@
خب عااا شیپ های داخلشم واقعی نیستن خب حرف بسه
با توجه به وضع فعلی و این بی مصرفی که گیر داده به ریه های همه ی مردم جهان و دهن هرکسی رو درگیر کرده-.-خب اگه وضع اتکی ها هم این باشه چی؟
*برداشتن دفتر اطلاعاتم خب اول بریم سراغ لیوای و هانجی
*از در پشتی وارد شدن
*هانجی درحالی که به لامپ سقف اویزان است:هی لیوااااای  میشه بگی وسایلی رو که اینترنتی به هزار رمز دوم متفاوت خریدم رو کدوم سوراخ موشی جا کردی؟کرونا فوقش 7 روز روشون میمونه الان یه ماهه که من به سیتریک اسید داخلشون برای ازمایش اون تایتانم نیاز دارمممم*تاب خوردن
*لیوای با الکل جلو می آید*بیا پایین سقف عنکبوت داره و اون هم احتمالا با محیط بیرون در تماس بوده باید ضد عفونی شی*الکل زدن سرتا پای هانجی*
هانجی:ایی جحداقل بگو تایتان جدیدمو تو کدوم سیاه چاله ای گذاشتی برم با اونصحبت کنم بیشتر عواطف داره*عینکش را مرتب کرده و با ول کردن لامپ روی لیوای می افته*ااا هنتای شد@_@*وی از اتاق در میرود 
شانس اوردم نامرعی ام وگرنه باید 14 روزی تو یه اتاق تک و تنها الکل 100%میخوردم
مقصد بعدیممم پیش به سوی ارمین و آنی 
*از پنجره وارد گشتن
هومم آرمین که سخت زل زده به کتاب ویروس ها از ازل تا ابد.
آنی هم
اععع*جاخلی دادن
پوففف داره کاراته کار میکنه
و شادیس هم گوشه اتاق با دهن بسته و دست و پای طناب پیچ شده زل زده به من خب همه چیز عادیه بریم سراغ
وایسا ببینمممم چچیییییییییییییینانییی@____@اون اصلا اینجاست چراااا منو چجوری میبینهههه@__________@؟!
نانده با این فلاکت زل زدههههه
*سکته ناقص زدن
آرمین:آنی اممم فکر نمیکنی نگه داشتن فرماند اینجوری اینجا یکم غیر انسانیه؟
آنی:چه فرقی میکنه.مهم اینه کهحالش خرابه!بره بیرون زمینو لیس بزنه و همه رو مبتلا کنه به تو اسکار انسانیت میدن؟!
ای تف به شکمش نمیتونست رعایت کنه-_-
اوه اوه فکر کنم دریافت کردم چه خبره مستا منو میبینن@___@
هعی امیدوارم دهن فرمانده قرص باشه بهتره زحمتو کم کنم از دیده شد خوشم نمیاد*محکم کردن ماسکم و دست ت دادن برای شادیس
هوممم خیلی طولانی دراه میشه
فعلا تا همین جا بسه این فن فیک دو قسمته
قسمت بعدی اگه خوشتون اومده بود ^_^
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Kاول

سلام دوستان تادایما ( البته تقریبا )

نویسنده میخواهیم...

اتک ان تایتان فصل3 قسمت16

فن ,خب ,رو ,هم ,فیک ,دهن ,فن فیک ,و دست ,زده به ,زل زده ,بریم سراغ

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایگاه مقاومت بسیج مسجد جامع کبیر نی ریز فارس وبلاگ نمایندگی ابن سینا فروشگاه اینترنتی سارا | خرید انواع کالا با ارسال فوری Ada's page pislandtenloa نحوه محاسبه حمل خاک در فهرست بها ابنیه وراه دانلود فیلم جدید | دانلود آهنگ جدید آریاکوین مدرسه tabnibitsscor