محل تبلیغات شما
های گایزیییی!! اومدم خود سوال پست قبل که جا موندو بپرسم، یه نظرسنجی کوچک کنم ( که سرنوشت رمان به اون بستگی داره و اگه توش شرکت نکنین پایانی نخواهد داشت :)) و هم اینکه.همین دیگه!

خاب اول بریم سراغ سوال خود پست:

سوال اول: با توجه به خود رمان، به نظرتون رفتاری که لیوای با وینرا داره چه جوریه؟

سوال دوم:به نظرتون اراده ی آزاد واقعیته؟ ( میگن انسان آزاده هرکاری می خواد بکنه، به نظرتون این حقیقته؟) 

پ.ن: جای ارن خالی XD

سوال سوم:خودتون یا خانواده تون؟

سوال چهارم:اگه بفهمین عشقتون عاشق یکی دیگه ست، واکنشتون؟ (مدیونین فکر کنین به وینرا اشاره دارم XDD)

خب این از سوالات پست و حالا بریم سروقت نظرسنجی مون که خیلی برام مهمه. درباره ی پایان داستان:
1_ در قالب "تا ابد به خوبی و خوشی زندگی کردند" تموم شه (هرچند توجه کنین مطلقا همه خوب و خوش زندگی نمی کنن   اما شخصیت اصلیا به پایان خوششون می برسن)

2_ در قالب تراژدی تموم شه ( وقتی تموم شد فحش ندین ها =_=)

و یه گزینه ی سومی هم هست که درسته آرتمیس چان فقط جهت شوخی گفت اما به نظرم جالبه چون همه راضی میشن.

داستان از یه جایی به بعد (شاید سه چهار پارت) دو تیکه بشه. یه پایان تراژدی و یه پایان شاد داشته باشیم که هرکی هرکدومو خواست بخونه؟ 
( خودم همینو دوست دارم XD چون به نظرم پایان شاد برای همه شادتره ولی پایان تراژدیک قشنگ تره (کلا مرض دارم))

خب من چون مطلقا نمی تونم تصمیمی بگیرم نظر خودمو میزارم کنار و منتظر میشم همه نظر بدن و بعد بر اساس اکثریت آراء تمومش می کنم پس نظر بدیییننن.
خیلی ممنون از همراهیتون تا به اینجا و اینو بگم دیگه چیزی به اتمام داستان نمونده! متاسفانه هیچ جوره نشد کش بیاد چون مسخره میشد.
بازم ممنون از همراهیتون و لطفا اینجا هم نظر بدین.
پ.ن نظرات این پست و پارت 29 رو باهم میشمرم بشه 23 تا پارت بعده ^__^)
منتظرتونم.
نظر یادتون نره.
عاشقتونم.
جانههه!!

سلام دوستان تادایما ( البته تقریبا )

نویسنده میخواهیم...

اتک ان تایتان فصل3 قسمت16

یه ,پست ,چون ,ی ,تموم ,داستان ,به نظرتون ,به نظرم ,پست و ,تموم شه ,در قالب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اسرار ازدواج موفق hanlinate دشمن شناسی و استکبار ستیزی redspanttichen گلچین مطالب وب Linda's notes تبلیغات و بازاریابی | تبلیغات اینترنتی | بازاریابی اینترنتی | تبلیغات برای صادر کنندگان دنده معکوس بازار شما اول ببین بعد بخر|فروشگاه اینترنتی|فروش عروسک ولنتاین|هدیه ولنتاین|ولنتاین|تبلیغات Wholesale NHL Edmonton Oilers Jersey New Styles on Sale.